O nas

Gabinet funkcjonuje od 1990 roku, zapewnia leczenie i opiekę stomatologiczną w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej z implantologią oraz w zakresie medycyny estetycznej – poprawy wyglądu pacjentów przez wypełnianie bruzd i ostrzykiwaniu toksyną botulinową. Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszych 2 lokalizacjach – Herby, ul.Lubliniecka 23a oraz Blachownia, ul.Biegańskiego 8

lek. stom. Ewa Białek
stomatologia zachowawcza, protetyka, medycyna estetyczna

specjalista stomatologii ogólnej
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Specjalizuje się w protetyce, stomatologii zachowawczej i estetycznej. Od kilku lat skierowała swoje zainteresowania także na zabiegi nowoczesnej medycyny estetycznej.

lek. stom. Mariusz Białek
stomatologia zachowawcza, protetyka

specjalista stomatologii ogólnej
Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Specjalizuje się w protetyce, stomatologii zachowawczej.

lek. stom. Dominika Białek
endodoncja, stomatologia estetyczna

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej i estetycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doświadczenie na licznych kursach i szkoleniach.

lek. stom. Jakub Białek
chirurgia i implantologia, medycyna estetyczna

Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w trudnych zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, a także medycyny estetycznej. Wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas pracy w szpitalu na Oddziale Chirurgii Szczękowo - Twarzowej w Katowicach oraz na licznych kursach i szkoleniach. Od 2020 roku prowadzi kursy chirurgiczne w naszym gabinecie dla lekarzy z całego kraju.